Palmex

PALMEX

Günümüz tasarım anlayışlarında kalite ve görsellik en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple projelerimiz de çatı örtüsü olarak su geçirmez,hijyenik,yanmaz ürünümüz olan Palmex tercih etmekteyiz.

Kanada menşeili olan Palmex yapay saz çatı örtüsünün Türkiye’deki tek distiribütörü olarak faaliyet göstermekteyiz. Ürünün taşınabilirliği kolay ve portatiftir. Malzeme depolanmasında çok fazla yer kaplamamaktadır. Uzun ömürlü depo süresi bulunmaktadır. Kullanımı, kolay kurulumu, uzun ömürlü oluşu ve 20 yıl garantili olması tercih sebeplerinin en önemli etkenleridir.

Palmex te kullanılan polietilen, kayık, kano ve kaydırak yapımında kullanılan esnekliği ve yumuşaklığı ile en dayanıklı olan plastiktir. Rakibi olarak gösterilen doğal sazla aralarında bir çok fark bulunmaktadır.

Doğal saz haşerelerden ve yosundan zarar görerek çürümeye eğilimli iken palmex yapısı gereği bakım ve temizlik gerektirmez.

Doğal saz yüksek derecede yanıcı özelliğe sahip iken Palmex ASTME-108 alev yayılması testini geçmiştir. C sınıfı yanıcı olarak sınıflandırılmıştır.

Maliyet açısından bakıldığında doğal saz ilk başta ucuz olarak görünse de düzenli bakım gereksinimi, maliyetini katlayarak çoğaltır.

Dünya kaynaklarının öneminin arttığı bu günlerde, geri dönüşümlü malzemeden yapılması ve çevre dostu olması Palmex’in önemini bir kez daha ortaya çıkarmıştır. Günümüzde dünyada ki ekolojik temizlik hareketinden dolayı, bazı ülkeler doğal yaprakların toplanmasını bile yasaklamışlardır.

Müşterilerimize kalitesi, hijyeni ve güvenliği açısından Palmex’i önermekteyiz. Uygulamasını yapmış olduğumuz projelerimizde olumlu yorumlar almak bizleri gururlandırırken yeni projelerimiz içinde motive etmektedir.

palmex (4) palmex (3) palmex (2) palmex (1)

footer-markalar footer-markalar footer-markalar footer-markalar