Palmrock

PALMROCK

1994 yılından itibaren projelerimizde kullandığımız yapay kaya sistemlerine 15 yıllık arge çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan panel yapay kaya sistemleri ile tasarımlarımıza devam etmekteyiz.

Patenti bize ait olan panel yapay kaya sistemleri PalmART markamızın altında bulunan PalmROCK ‘ı oluşturmaktadırlar.

Dokusunu doğal kayalardan alan, renklerini de doğal kaya renklerine göre istediğimiz şekilde verebildiğimiz GFRP sistem yapay kayalarımızla projelerimizde daha estetik bir görüntü oluşturabiliyoruz.

Eski yöntem yapay kayalardan farklı olarak GFRP panel kaya tercih edilmesinin en başında imalat kolaylığı,taşınabilir oluşur,dış etkenlere dayanımının çok oluşuyla birlikte uzun ömürlü olması gelmektedir.

GFRP kayalarımız beton kayaya istinaden montaja hazır bir şekilde uygulama alanına taşınmaktadırlar. Uygulama alanında sadece montaj işlemi kalan GFRP beton kayaya göre uygulama açısından zaman tasarrufu çok fazladır.

Beton kaya sistemlerinde kum, çimento, çelik hasır kullanılırken GFRP sistemlerde polyesterle güçlendirilmiş doğal taş kullanılır. Bu sebepledir ki uzun ömürlüdür. Polyester içermesinde dolayı ekstra izolasyon malzemesi gerektirmemektedir.

Yosun ve kir temizliği beton kayada boyanarak sağlanırken, GFRP sisteminde silme işlemi ile sağlanır.

Çevresel dış etkenlere dayanımları (klorlu havuz suyu, yağmur, güneş) açısından GFRP sistemleri daha dayanıklıdır.

GFRP sistemler taşınabilir sökülebilir sistemlerdir. Ancak beton kaya sistemleri sabittir ve söküm yapılamaz.

Günümüz teknolojilerinin faydalarından yararlanarak kaliteli ve uzun ömürlü olan ürünleri projelerimiz de kullanmak her zaman bir numaralı tercihimizdir.

palmrock (5) palmrock (4) palmrock (3) palmrock (2) palmrock (1)
footer-markalar footer-markalar footer-markalar footer-markalar